Spoštovani starši!

29. 11. 2011 smo s skupnimi močmi izvedli odlično predpraznično srečanje z vami.  Vaši otroci so vložili v to prijetno druženje svojo voljo, trud in pozitivno energijo. Želeli smo vam pokazati, koliko zmorejo, kakšne sposobnosti imajo in da so vredni našega in vašega zaupanja. To je podkrepila tudi predavateljica ga. Simona Levc v uvodnem predavanju.

Tudi božično-novoletni bazar so pripravili vaši otroci, učenci razredne in predmetne stopnje s pomočjo učiteljev/ic , ki so bili mentorji/ce delavnic na tehniškem dnevu 22. novembra 2011.

Starši ste kupili skoraj vse izdelke učencev. Zbrali smo okoli 800 € prostovoljnih prispevkov  za Dobrodelni sklad naše šole.

Ta denar bomo namenili učencem, ki potrebujejo denarno pomoč za plačilo šole v naravi, naravoslovnega tabora ali plačilo drugih šolskih obveznosti.

Hvala vsem, ki ste si za svojega otroka lahko vzeli čas.