NOVOLETNA DELAVNICA IN BAZAR

V torek je v poznopopoldanskih urah na šoli v Pamečah potekala novoletna delavnica s starši in učenci. Izdelovali smo novoletne okraske za šolske prostore.

Starši in učenci so bili pri delu zelo pridni in ustvarjalni, zato so si zaslužili skodelico božičnega čaja in domače pecivo, ki smo ga spekli v dopoldanskem času.

Ker je zunaj prijetno snežilo, je bilo vzdušje prav prijetno in  predpraznično.

Ob tem pa je potekal še bazar, kjer smo prodajali izdelke naših učencev, ki so nastajali na tehniškem dnevu, v jutranjem varstvu in v oddelku podaljšanega bivanja. Ker so bili izdelki lepi, estetsko izdelani, so šli dobro v prodajo. Tudi ta izkupiček se bo namenil  v dobrodelni sklad naše šole.

Potek dogajanja si lahko ogledate na fotografijah (klikni tukaj za ogled fotogalerije).

Vodja podružnice

Sabina Lorber