Spoštovani starši!

Mestna občina Slovenj Gradec je sprejela Pravilnik o organiziranju šolskih prevozov in povračilu stroškov prevoza v MO Slovenj Gradec (klikni za ogled dokumenta).

To za Vas pomeni kar nekaj sprememb v naslednjem šolskem letu, zato vas prosimo, da skrbno preberete priloženi dopis MO SG (klikni za ogled dokumenta), mi pa Vas vseeno opozarjamo na naslednje spremembe:

1. Vlogo za brezplačen organiziran prevoz na naslednje šolsko leto morate oddati na šoli najkasneje do petka, 19. 4. 2013.

2. Brezplačen prevoz bo organiziran samo za učence, oddaljene od matične šole več kot 4 km ali za stanujoče ob nevarnih poteh.

3. Učenci, oddaljeni od 2 do 4 km, bodo prevoz lahko koristili le ob doplačilu.

4. Število privozov oz. dovozov bo organizirano glede na prijave, praviloma pa samo en privoz in en odvoz dnevno.

5. Organizirano bo jutranje in opoldansko varstvo vozačev, ki bo za vse vozače obvezno.

Tukaj si lahko ogledate tudi karte s točnimi oznakami nevarnih poti in mejami šolskih okolišev:
Rahtel – Slovenj Gradec – Rahtel
Gradišče Grešovnik – Slovenj Gradec – Gradišče Grešovnik ,
Legen Sv. Jurij – Slovenj Gradec – Legen Sv. Jurij ,
Fuks – OŠ Pameče – Druga OŠ Slovenj Gradec – OŠ Pameče – Fuks ,
Sv. Ana križišče – Pameče – Sv. Ana križišče ,
Tratnik Jakopič – Pameče – Tratnik Jakopič ,
Jesenk Krevh – Pameče – Jesenk Krevh ,
Lovska koča Podlesnik – Pameče – Lovska koča Podlesnik .
(Klikni na posamezno smer za ogled karte.)

Prosimo, da natančno izpolnite vse priložene obrazce (klikni za ogled) in jih pravočasno vrnete razredniku Vašega otroka oz. pomočnici ravnateljice.

Nada Duler