V skladu z navodili MO SG so v šolskem letu prevozi v šolo nekoliko spremenjeni. Na določenih smereh so se spremenile vstopne postaje, na določenih smereh pa se je spremenilo tudi število privozov v šolo in odvozov iz šole. Ali je vaš otrok upravičen do brezplačnega prevoza ali prevoza z doplačilom, ste izvedeli iz pogodbe, ki ste jo podpisali že v mesecu juniju. Seznam vozačev je obešen na oglasni deski pri vhodu1 na centralni šoli in na oglasni deski pri vhodu v OŠ Pameče. Če se bo pokazalo, da je potrebno čas prihoda ali odhoda avtobusov v določeni smeri še spremeniti, boste o tem obveščeni preko naše  spletne strani. Vsi učenci vozači so zaradi varnosti dolžni obiskovati varstvo vozačev. Zjutraj v varstvu počakajo na pričetek pouka, po pouku pa so iz varstva odidejo 10 minut pred odhodom avtobusa.