logo_popestrimo_pravi

Vsaka generacija devetošolcev je v začetku marca postavljena pred težko odločitev izbire srednje šole, ki za nekatere učence pomeni tudi izbiro življenjskega poklica. Da bi bila njihova odločitev čim bolj informirana in preudarna, jim v okviru projekta Popestrimo šolo nudimo možnost spoznati ljudi v poklicih, ki posameznike zanimajo. Tako smo se do sedaj obiskali vrtec, veterinarsko postajo, arhitekturni studio, fizioterapijo, zdravstveni dom (medicinsko sestro, zdravnico, psihologinjo), gostišče, frizerski salon. Veseli smo, da raste zanimanje med devetošolci, pa tudi med osmošolci, ki so se letos pridružili dejavnosti.

Za prijazen sprejem in pripravljenost deliti svoj čas in izkušnje z učenci se iskreno zahvaljujemo vodstvu in ostalim odgovornim posameznikom, ki so nam predstavili poklic v naslednjih ustanovah/podjetjih:

VVZ Slovenj Gradec
Veterinarska postaja Slovenj Gradec
Arh deko d.o.o
Oddelek za fizikalno medicino in medicinsko rehabilitacijo
Zdravstveni dom Slovenj Gradec
Gostišče Vabo