V četrtek, 19. marca 2015, je na šoli potekalo 51. šolsko tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegova priznanja. Udeležilo se ga je 279 učencev od 1. do 9. razreda, 96 učencev pa je prejelo bronasto priznanje.

Učenci Matic Jordan, Ana Areh, Dejan Pečnik, Kaja Budna, Nina Zorman, Gaia Schifini-Penšek, Hana Klančnik, Klara Kresnik, Tia Čevnik Arh in Urban Pečoler so se uvrstili na področno tekmovanje, ki je potekalo v sredo, 1. aprila 2015, na Osnovni šoli Šmartno pri Slovenj Gradcu.

Matic Jordan, Ana Areh, Dejan Pečnik, Kaja Budna, Nina Zorman, Hana Klančnik, Klara Kresnik in Urban Pečoler so dosegli srebrno priznanje.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 18. aprila 2015, na Osnovni šoli Rada Robiča Limbuš, pa so se uvrstile učenke: Ana Areh, Kaja Budna in Klara Kresnik.

Za odlične rezultate vsem učencem iskreno čestitamo, uvrščenim na državno tekmovanje pa želimo čim lepši uspeh tudi tam.

Aktiv matematikov Druge osnovne šole Slovenj Gradec