varuh liba

Spoštovani starši,

na vašo pobudo bomo v šolskem letu 2015/2016 organizirali Šolo za starše. Srečanja z vami bodo potekala v treh sklopih enkrat mesečno, predvidoma v novembru 2015, ter januarja in marca 2016. Natančne datume bomo lahko določili glede na število prijav, zato vas prosimo, da svojo namero po obiskovanju tega sklopa srečanj potrdite s prijavo na spletni strani (klikni tukaj za vstop v prijavo) ali pisno v svetovalni službi.

Srečanja bodo podkrepljena s praktičnimi primeri, dotaknili se bomo perečih vzgojnih in drugih zagat, odgovarjali pa bomo tudi na vaša vprašanja in se dogovarjali o želenih temah za v bodoče.

Več o srečanjih si preberite tukaj (klikni za ogled dokumenta).

Izvajalka bo Simona Levc,
svetovalna delavka na Drugi OŠ Slovenj Gradec,
soavtorica knjige Varuh otrokovih dolžnosti (Juhant, Levc) ter avtorica priročnika Liba laca lak – Kako pomagamo otroku do boljšega govora.