Spoštovani učenci in starši!

Tudi letos bomo v sodelovanju s Prvo OŠ, OŠ Mislinja, OŠ Podgorje in OŠ Mislinja organizirali Poklicno tržnico, ki bo v soboto, 21. novembra 2015, v športni hali Vinka Cajnka v Slovenj Gradcu.

Ob 9.30 ste vabljeni devetošolci in starši, prav tako tudi osmošolci in starši.

Predstavile se bodo srednje šol iz koroške, štajerske in savinjske regije ter nekateri zavodi, ki se ukvarjajo z izobraževanjem in trgom dela.  Prepričani smo, da bo tovrstna predstavitev posameznih srednjih šol in poklicev pripomogla k lažji poklicni odločitvi kam naprej. Vpis v srednjo šolo je eden od pomembnih korakov v življenju vsakega posameznika, zato so kakršnekoli dodatne informacije v zvezi s tem zelo dobrodošle in koristne.

Upamo, da se boste z veseljem odzvali našemu povabilu.

Časovnica dogodka:

Od 9.30 – 9.40 Začetek in uvodni pozdrav
Od 9.45 – 10.45 Plenarne predstavitve posameznih programov srednješolskega izobraževanja(predstavitve programov in poklicev SŠ)
Od 10.45 – 12.30 Ogledi po stojnicah glede na lastne interese, (predstavitve profesorjev in dijakov SŠ ter njihovih programov)

Vabljeni!

Ravnateljica Druge OŠ: