Spoštovani starši.
Šola za starše, ki jo bo vodila svetovalna delavka Ga. Simona Levc, bo v januarju 2016 potekala v dveh terminih:
– v sredo, 6.1.2016, ob 17.uri za starše učencev na razredni stopnji, predavanje z naslovom: Mama zmorem sam-a.

– v četrtek, 14.1.2016, ob 17. uri za starše učencev na predmetni stopnji, predavanje z naslovom: Varuh otrokovih dolžnosti

Zaradi organizacije, potrebujemo število prijavljenih. Prijavite se lahko na strani šole (klikni tukaj za vstop v prijavo), kjer preberte tudi več o vsebini tukaj (klikni za ogled dokumenta), ali pa izpolnite prijavnice, ki so jih učenci prinesli domov.

Izvajalka bo Simona Levc,
svetovalna delavka na Drugi OŠ Slovenj Gradec,
soavtorica knjige Varuh otrokovih dolžnosti (Juhant, Levc) ter avtorica priročnika Liba laca lak – Kako pomagamo otroku do boljšega govora.