Tako kot vsako leto, smo tudi letos organizirali bralno noč za učence od 1. do 5. razreda, ki je bila v petek, 3. 3. 2017, s pričetkom ob 19.30.

Letošnje bralne noči se je udeležilo rekordno število učencev, in sicer 261, kar pomeni, da je bralna noč dobra motivacija za spodbujanje branja, saj so se je lahko udeležili tisti, ki so prebrali vsaj že tri knjige za bralno priznanje.

Ogledali so si gledališko predstavo v izvedbi IP Gledališki klub z naslovom Zmešnjava pravljic.

Posneteka dogodka na šoli si že lahko ogledate v naši video galeriji (klikni za ogled videa).

Učenci so, tako kot običajno, uživali ob gledanju predstave, v delavnicah in skupnem druženju ob branju s starejšimi učenci in učenkami. Zahvaljujemo se dijakinjam in dijakom Srednje šole Slovenj Gradec-Muta, smer predšolska vzgoja, z mentorico go. Tadejo Dimc, našemu bivšemu učencu Elliji, dijaku Srednje računalniške šole Velenje, študentu fakultete za računalništvo Jaki, vsem našim učiteljicam in učiteljem, ki so pripomogli, da bo bralna noč še dolgo ostala v spominu naših najmlajših.

Nekaj utrinkov z bralne noči si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

Koordinatorica bralne noči

Nada Žunec