Spoštovani starši!

Ker želimo uskladiti prijavljene/odjavljene obroke s prevzemom v šolski kuhinji, bomo  od 7.1.2019 do 28.2.2019  pričeli s testnim elektronskim beleženjem odvzema šolskih kosil na centralni šoli.

Vsak na kosilo prijavljen učenec bo prejel ključek, s katerim se bo pred vsakim prevzemom obroka evidentiral v jedilnici.

Če učenec ne bo pravočasno prijavljen na kosilo (tj. isti dan do 9.00), zanj žal ta dan ne bo kosila.

Če bo učenec izgubil ključek, bo v računovodstvu prevzel začasno potrdilo, s katerim bo v kuhinji potrdil pravočasno prijavo na obrok.

Učenci, ki so prijavljeni na kosilo, bodo v ponedeljek, 7.1.2019, prejeli ključke s svojim imenom in priimkom.

Prvi ključki so brezplačni.

Cena izgubljenega ključka je 2 evra, zato opozorite otroke, naj jih pazijo.

Ker želimo čim manj zapletov pri uvajanju novega sistema, vas, starši, prosimo, da pregledate vse elektronske prijave/odjave  vašega otroka na kosilo.

Za dodatne informacije lahko pokliče računovodstvo šole na številko 88 39 955.

Ravnateljica: Nada Duler