V petek, 10. maja smo organizirali ekskurzijo za nadarjene učence iz naše šole, OŠ Šentjanž, OŠ Muta in OŠ Mislinja. Iz naše šele se je ekskurzije udeležilo 10 nadarjenih učencev, ki so v okviru ekskurzije preživeli čudovit dan v Ljubljani. Ogledali so si Hišo eksperimentov, Muzej iluzij, Opero (večini poznano iz Talentov) in Narodno galerijo.

Na izletu smo celo kljubovali gravitaciji; učenci pri tem niso imeli nikakršnih težav, kot je razvidno iz slike 🙂

Da so učenci preživeli lep dan, povedo njihovi odzivi;
Niki: O, kk dobro!
Janja: Izlet v Ljubljano je bil enkraten, saj smo se naučili veliko novega in hkrati družili z vrstniki.
Ana: Izlet v Ljubljano je bil zelo zanimiv, izvedeli smo veliko novega, imeli pa smo tudi veliko časa za spoznavanje in druženje z učenci iz drugih šol.
Aleks: Skozi ves dan sem se zabaval in imel zelo dobro; najboljša sta bila Hiša eksperimentov in Muzej iluzij. Bilo je zakon.