V Evropskem tednu mobilnosti od 16. 9. 2019 do 20. 9. 2019 bomo v sodelovanju z nevladnimi organizacijami organizirali PEŠBUS za učence od 1. do 5. razreda, ki bodo odšli s spremljevalci peš do šole po vnaprej začrtanih poteh in ustaljenem urniku. V projekt ste povabljeni tako starši kot stari starši ter starejši sorojenci. Pridružite se nam in postanite spremljevalec učencev.

Projekt PEŠBUS spodbuja aktivno pot v šolo ter si prizadeva za zdrav življenjski slog in samostojnost osnovnošolcev.

Opozarjamo, da PEŠBUS ne čaka na zamudnike. Projekt se bo odvijal v vsakem vremenu.

POSTAJE IN URE ODHODOV:

1. Legen (vrtec) – 7.50, Bellevue – 7.55, Kopališka ul. – 8.05
  2. Vaško jedro Gmajna – 7.35, Pred obvoznico – 7:45; Kulturni dom SG – 7.55

—————————————————————————————————————–

PRIJAVNICA

Moj otrok _________________________________________, učenec/ka  _______ razreda, se bo v Evropskem tednu mobilnosti priključil projektu PEŠBUS na postaji ________________ ___________________________________________________________________________.

Starš/ stari starš/ učenec 8. ali 9. razreda : _____________________________________   sem pripravljen biti spremljevalec na isti relaciji kot otrok. Ali kot prostovoljec na relaciji _____________________________________________________________________________.

Vsak dan          ponedeljek      torek       sreda      četrtek        petek               (OBKROŽITE)

Zaradi promocije zdravega in aktivnega življenjskega sloga, se na spletu objavljajo fotografije aktivnosti v projektu. Se strinjam     DA         NE

Slovenj Gradec, _____________                        Podpis staršev/prostovoljcev ______________

Prijavnico oddate do srede, 11. septembra 2019, razredničarki svojega otroka.

Prostovoljci oddate prijavnico v svojem društvu.