Spoštovani starši,

MO Slovenj Gradec nas je obvestila, da so se pričeli postopki za prijavo učencev v organiziran prevoz za naslednje šolsko leto. Obvestilo in vloga sta objavljena na spletni strani šole in na spletni strani MO Slovenj Gradec. Po navodilu občine šola vsem otrokom preda Obvestilo o roku za oddajo vlog.

Skrajni rok za oddajo vlog za vključitev v organiziran prevoz je petek, 6. 3. 2020. Vloge lahko oddate v tajništvo šole ali pomočnici ravnateljice Marti Rubin.

Vloge so dostopne na spletni strani šole (glejte spodaj) ali pa jih dobite v pisarni pomočnice ravnateljice na šoli ali v glavni pisarni MO Slovenj Gradec.

Prosim, da upoštevate rok  za prijavo, saj bo število mest na prevozih usklajeno s prijavami.

VLOGA za 2020 2021

Nada Duler, ravnateljica