Spoštovani starši in učenci!

Minister za šolstvo je na današnji  tiskovni konferenci ob 12.00 zaradi razglasitve epidemije ob širitvi koronavirusa priporočil, naj v petek, 13. 3.2020, ostanejo doma tisti učenci, ki imajo zagotovljeno ustrezno varstvo. Če se boste odločili za to možnost, o tem nujno obvestite razrednika.

Za vse učence, ki bodo v šoli, bomo prav tako po priporočilih MIZŠ prilagodili pouk – organiziran bo športni dan, zato naj bodo učenci primerno obuti in oblečeni.

Zjutraj se zberejo v matičnih učilnicah, kjer bodo dobili vsa nadaljnja navodila.

Na tiskovni konferenci so povedali tudi, da bodo od 16. 3. 2020 zaprte vse vzgojno-izobraževalne institucije, tudi Druga osnovna šola Slovenj Gradec s podružnico Pameče Troblje.

Podrobnejša navodila vam bomo posredovali, ko prejmemo okrožnico MIZŠ z natnačnejšimi navodili.

Upoštevajte navodila NIJZ v primeru epidemije in skupaj poskrbimo za svoje zdravje.

Ravnateljica: Nada Duler