V skladu z napotki Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport in trenutno veljavnimi navodili pristojnih institucij smo na Drugi OŠ Slovenj Gradec sprejeli preventivne ukrepe za omejitev širjenja novega koronavirusa.

Na šoli se bomo o priporočljivih preventivnih ravnanjih z učenci pogovorili na oddelčnih urah. Prav tako se bodo učitelji posvetili tej aktualni in pomembni temi pri šolskih predmetih, ki so povezani z ohranjanjem našega zdravja in lastno preventivo.

Pri preprečevanju okužbe z virusom SARS-CoV-2 (koronavirusom) je tako kot pri drugih nalezljivih bolezni, ki povzročajo okužbe dihal, priporočljivo upoštevati vsakodnevne preventivne ukrepe, ki jih priporoča Nacionalni inštitut za javno zdravje (v nadaljevanju NIJZ).

Več o tem si lahko preberete in ogledate v priloženem dokumentu: Osnovno-obvestilo-za-spletno-stran-koronavirus

V upanju na zdravje in dobro počutje vseh vas lepo pozdravljam

Ravnateljica: Nada Duler