Spoštovani starši in učenci,

obveščamo vas, da bodo šolski prevozi od 1. 6. 2020 potekali po običajnih voznih redih, ki so veljali pred 16. 3. 2020. Lahko si jih pogledate pod zavihkom Starši/Prevozi/Vozni redi v šolskem letu 2019/2020.

Še vedno velja priporočilo, da otroke vozite z individualnim prevozom ali da pridejo peš ali s kolesom. V primeru, da boste izbrali organizirani prevoz, je nujno, da poskrbite za zaščito vašega otroka. o tem si boste lahko več prebrali v priloženem dopisu Mo Slovenj Gradec. dopis prevozi (kliknite)

Ali boste vašega otroka vključili na prevoz ali ne, je izključno vaša izbira. Šola bo poskrbela za varstvo vozačev od jutranjega prihoda do začetka pouka in od konca pouka do odhoda organiziranih prevozov.

Prosimo, da nas zaradi lažje organizacije obvestite, ali lahko otroka vozite sami ali pa bo uporabljal organiziran prevoz. Vašo izbiro sporočite na elektronski naslov marta.rubin@druga-os.si ali razredniku vašega otroka.

Nada Duler, ravanateljica