Tudi na naši šoli je bil teden otroka obarvan z različnimi dejavnostmi, ki so se dogajale pri pouku in izven njega. Veliko smo se pogovarjali, ustvarjali, raziskovali, igrali in pouk preživljali tudi v naravi.

Učenci prvih in drugih razredov so obiskali šolsko knjižnico, poslušali  čudovito pravljico »Majhno težavo imam«, je rekel medved  in se po pogovoru o naših občutkih sprehodili po čutni poti.

Učenci drugih razredov so reševali knjižno uganko. Med pravilno rešenimi ugankami smo v vsakem oddelku izžrebali zmagovalca in zmagovalko ter podelili prikupne nagrade.

Učenci drugih in tretjih razredov so podpisali bralno zaobljubo, s katero so se zavezali, da bodo vsak dan brali vsaj deset minut. Juhej!

Učence tretjih razredov je obiskala naša kolegica in pisateljica Boža Božena Lesjak in predstavila svoje knjige.

Vsi učenci od 1. do 9. razreda pa so si ogledali animirane filmčke, ki jih je pripravila ekipa Zebra. Bili smo navdušeni nad njimi in se po ogledu veliko pogovarjali o prikazani temi. Kaj vse se lahko pove tudi brez besed! Priporočamo!

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v fotogaleriji.