Spoštovani!

Pred kratkim smo zopet  pričeli z aktivnostmi zbiranja sredstev za dvigalo  Druge OŠ Slovenj Gradec, ki smo ga lani marca morali prekiniti zaradi koronavirusa.

Preko spletne strani in facebook socialnega omrežja smo v marcu 2021 delili kratek film o  težavah našega gibalno oviranega učenca, ker ne more dostopati do vseh prostorov šole.

Ob naši objavi o začetku ponovne dobrodelne akcije za pridobivanje sredstev so potekali tudi pogovori na Mestni občini Slovenj Gradec.

Zagotavljajo nam, da bodo do začetka šolskega leta 2022/2023 izvedli investicijo izgradnje dvigala, katere vrednost je ocenjena vključno z dokumentacijo in končno izvedbo na 100.000 eur.

Izjemno smo hvaležni, da so nam na Mestni občini prisluhnili in prepoznali potrebe gibalno oviranih učencev, staršev in obiskovalcev šole.

Verjamem, da bomo s skupnimi močmi naredili resnično dobro delo v korist vseh nas.

Ostanimo zdravi.

Nada Duler, ravnateljica