Naši prvošolci so končno tudi uradno postali člani šolske skupnosti.

Zakaj končno?!

Zato ker smo to svečano prireditev v prejšnjih letih imeli v mesecu decembru. Zaradi razmer, ki jih doživljamo letos, pa se je marsikaj obrnilo drugače. Pa nič zato. Kljub temu smo preživeli čudovit dopoldan ob pravljici Palček Pohajalček in se skrili v njegovo izgubljeno kapico.

Predsednica šolske skupnosti jim je zaželela, da bi se v šoli dobro počutili, hkrati pa jim je obljubila, da bodo starejši učenci  pazili na njih, jih usmerjali in poskrbeli, da jim bo na šoli prijetno. Gospa ravnateljica in razredničarka sta jim podelili priznanje s svečano zaobljubo ter jim čestitali ob tako pomembnem dogodku.

Kot vstopnico v šolsko skupnost so prvošolci dali besedo, da bodo spoštovali šolska pravila, da se bodo učili, redno delali domače naloge, se lepo obnašali in bili dobri drug do drugega.

Kako nam je bilo lepo, si lahko ogledate v spodnji galeriji.