Danes smo končno dočakali Ekipno osnovnošolsko prvenstvo področji Koroške in Velenja. Tekmovanje je potekalo v Velenju. Ekipa fantov je dosegla 1.mesto, deklice pa so dosegle 3.mesto. Učenke in učenci naše šole so dosegli odlične rezultate v tekih na 60m, 300m, 1000m in v štafeti 4x100m, suvali so kroglo, metali vorteks, skakali v daljino in višino. Vreme je bilo lepo, sončno, na koncu pa je še seštevek točk razveselil celotno ekipo Druge osnovne šole. Ekipa fantov se je tako uvrstila direkt v finale, ki bo potekalo v četrtek, 14.10.2021 v Mariboru. Ekipa deklet pa bo morala še malo počakati, da se končajo vsa področna tekmovanja po Sloveniji. Držimo pesti!

Nekaj utrinkov iz tekmovanja si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

ČESTITKE VSEM!!!!