Spoštovani starši!

S Prve OŠ Slovenj Gradec so nas povabili, da se jim v četrtek, 5. marca 2020,  pridružite na SKUPNEM PREDAVANJU za starše,

ki ga bodo organizirali ob 17.00 uri v prostorih PRVE OSNOVNE ŠOLE SLOVENJ GRADEC.

Gosta bosta priznana zakonska in družinska psihoterapevta KATARINA KOMPAN ERZAR in dr. TOMAŽ ERZAR,  ki bosta skupaj z obiskovalci razmišljala o TEORIJI NAVEZANOSTI in PRISTNEGA STIKA oz. USTVARJANJA BLIŽINE med otroki in starši.

Pojem varne navezanosti je ključni temelj, na podlagi katerega otroci oblikujejo pristne odnose v prihodnosti, občutek varnosti pri raziskovanju sveta, sposobnost uravnavanja svojih čustev in tudi osmišljanja svojega življenja. Za vzpostavitev varnih temeljev, na podlagi katerih raziskujejo svet, obvladujejo stres in oblikujejo pomembne medosebne odnose, potrebujejo pomembne odrasle.

Ker menimo, da je predavanje zanimivo tudi za starše naše šole, vas vljudno vabimo, da se jim pridružite.

Nada Duler, ravnateljica