SVET STARŠEV

Svet staršev je posvetovalni organ ravnateljice in UZ. Sestavljajo ga predstavniki, izvoljeni na roditeljskih sestankih. V šolskem letu 2022/23 bo obravnaval naslednje vsebine:

  • analizo učno-vzgojnega dela in dajanje pripomb za obogatitev in izboljšanje le-tega;
  • razpravljal bo o delovnem načrtu šole;
  • poseben poudarek bo dal reševanju vzgojne problematike, varnosti šolarjev in osveščanju staršev na področju vzgoje in prometne varnosti;
  • člani bodo poročali o delu na roditeljskih sestankih in prenašali mnenja, stališča in smernice za nadaljnje delo na druge starše;
  • sodeloval pri evalvaciji Vzgojnega načrta šole in pri ugotavljanju zadovoljstva z delom na šoli;
  • sodeloval pri potrditvi izbora učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2023/24.

Svet staršev se bo sestal vsaj trikrat letno.

Predsednik: g. David Pogorevc

Člani

RAZRED IME IN PRIIMEK STARŠA E-NASLOV
1. A Nina Šisernik ninka.s@gmail.com
1. B Rok Gostenčnik gostencnik@gmail.com
1. C Rada Čubrlo miacubrlo@gmail.com
2. A Viktorija Zanoškar viktorija.zanoskar@gmail.com
2. B Daša Pungeršek pungersek.dasa@gmail.com
2. C Natalija Kadiš natalijakadis@gmail.com
3. A Uroš Brunčič uros.bruncic@gmail.com
3. B Kristina Serušnik Pečnik kristina.serusnik@gmail.com
3. C Polona Tertinek polonaskorjanc@gmail.com
3. D Alja Prevalnik alja.napecnik@gmail.com
4. A Andreja Kašnik andreja.kasnik@gmail.com
4. B Majda Grobelnik majda.kobolt@gmail.com
4. C Marija Štrigl Javornik   mancaj@gmail.com    
5. A Mirela Landeker alerimy2112@gmail.com
5. B Urška Plaznik plaznik.urska@gmail.com
5. C Natalija Urbancl natalija.urbancl@gmail.com
5. D Metka Verovnik Pavše m.verovnik@yahoo.com
6. A Lea Mandić lea.godec@gmail.com
6. B Vanja Štolcer vanja.stolcer@gmail.com
6. C Nikolina Klemen nikolina.klemen22@gmail.com
7. A David Pogorevc david.pogorevc@gmail.com
7. B Katja Košak katikosak@gmail.com
7. C Dragana Lazić draganalazi.30@gmail.com
8. A Veronika Zupanc veronika.zupanc@gmail.com
8. B Blaž Kamnik kamnikaza@gmail.com
8. C Martin Gornjec martin.gornjec@bshg.com
9. A Frenk Krištofelc frenksg@gmail.com
9. B Kac Naglič Danica danica.naglic@gmail.com
9. C Dragica Trplan monikadavid1986@gmail.com

 

(Skupno 690 obiskov, današnjih obiskov 2)