UČITELJ POUČUJE POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNA URA ZA STARŠE
Kdaj? e-naslov
Majda Areh Novak ŠPO, ŠSP, IŠPK     majda.areh-novak@druga-os.si
Alja Balažič LABORANT, RAČUNALNIKAR     alja.balazic@druga-os.si
Jože Brunčko LUM, LS, OPB     joze.bruncko@druga-os.si
Katja Jenko MAT     katja.jenko@druga-os.si
Tanja Jeseničnik DKE, OPB     tanja.jesenicnik@druga-os.si
Dušan Klemenčič FIZ, MAT, NIP RAČ ROM, SLZ     dusan.klemencic@druga-os.si
Helena Krušič TJA, NIP TJA     helena.krusic@druga-os.si
Vladka Mori GUM, MPZ     vladka.mori@druga-os.si
Katja Perše Paradiž MAT, TIT, OGL     katja.perse@druga-os.si
Urška Plaznik TJA     urska.plaznik@druga-os.si
Alenka Pongrac TJA     alenka.pongrac@druga-os.si
Alenka Puc SLJ, LUM, GOS     alenka.puc@druga-os.si
Žan Ribič RAP ŠPO     zan.ribic@druga-os.si
Marta Rubin POMOČNICA RAVNATELJICE, SLJ     marta.rubin@druga-os.si
Janja Šerbinek SLJ     janja.serbinek@druga-os.si
Nejc Žagar TIT, MAT, RVT, OGU     nejc.zagar@druga-os.si
Timotej Žohar RAČUNALNIKAR     timotej.zohar@druga-os.si

 

(Skupno 2.925 obiskov, današnjih obiskov 2)