UČITELJ POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNA URA ZA STARŠE
Kdaj? e-naslov
Majda Areh Novak sreda, 7.30-8.15 ponedeljek, 11.0511.50 majda.areh-novak@druga-os.si
Emir Begić sreda, 7.308.15

Sreda, 11.05-11.50

Kabinet TJA

emir.begic@druga-os.si
Jože Brunčko torek, 12.4513.30 oz. po dogovoru

torek, 11.05-11.50

učilnica AMD ali zbornica

joze.bruncko@druga-os.si
Metka Čas četrtek, 12.4513.30

torek, 11.55-12.40

kabinet pri 32

metka.cas@druga-os.si
Nina Gracej sreda, 7.30-8.10

torek, 11.0511.50

kabinet pri 30

nina.gracej@druga-os.si
Tanja Grum četrtek, 12.4513.30

četrtek, 9.059.50

kabinet SLO

tanja.grum@druga-os.si
Katja Jenko po dogovoru po dogovoru (glej Pameče) katja.jenko@druga-os.si
Tanja Jeseničnik

torek, 7.30-8.15

Učilnica 10

torek, 10.05-10.50

učilnica 10

tanja.jesenicnik@druga-os.si
Vladka Mori četrtek, 12.4513.30

sreda, 12.4513.30

kabinet GUM

vladka.mori@druga-os.si
Alenka Puc po dogovoru

sreda, 9.05-9.50

kabinet pri 34

alenka.puc@druga-os.si
Tjaša Sidar po dogovoru torek, 10.05-10.50 kabinet 1. razred (SG), sreda, 10.05-10.50 soba za starše (POŠ Pameče) tjasa.sidar@druga-os.si
Janja Šerbinek petek, 7.308.15

ponedeljek, 11.5512.40

učilnica 36

 

janja.serbinek@druga-os.si
Marta Rubin po dogovoru dnevno po pouku po dogovoru marta.rubin@druga-os.si
Timotej Žohar petek, 7.30-8.15

petek,8.15-9.00

računalniška učilnica

timotej.zohar@druga-os.si

 

(Skupno 4.858 obiskov, današnjih obiskov 4)