DRUGI STROKOVNI DELAVCI

Delo Ime in priimek e-naslov
Računalnikar (85 %) Timotej Žohar timotej.zohar@druga-os.si
Računalnikar (25 %) in laborant Alojz Lauko alojz.lauko@druga-os.si
Knjižničarka Nada Žunec, višja knjižničarka nada.zunec@druga-os.si
Svetovalna služba Nada Duler, specialna pedagoginja nada.duler@druga-os.si
Svetovalna služba in DSP Simona Levc, specialna pedagoginja logopedinja simona.levc@druga-os.si
Svetovalna služba in DSP Karin Popovič, inkluzivna pedagoginja karin.popovic@druga-os.si
Organizatorka šolske prehrane (po pogodbi) Helena Sovec helena.sovec@druga-os.si
Stalna spremljevalka gibalno oviranega učenca Eva Irman eva.irman@druga-os.si
Začasna spremljevalka Simona Stopar simona.stopar@druga-os.si
Začasna spremljevalka Danijela Kotnik danijela.kotnik@druga-os.si
Začasna spremljevalka Barbara Miler barbara.miler@druga-os.si
Začasna spremljevalka Maja Podkrižnik maja.podkriznik@druga-os.si

ADMINISTRATIVNO-FINANČNI DELAVCI

  • Tajnica VIZ: Vasiljka ŠEGEL, nadomešča Helena GLINŠEK
  • Računovodkinja: Marta KOROŠEC
  • Računovodkinja, knjigovodkinja: Valerija KOREN

TEHNIČNA SPREMLJEVALNA DELA

CENTRALNA ŠOLA

  • Hišnik na centralni šoli: Marijan BREZNIK, Zvone KRAMLJAK (čistilec in hišnik)
  • Kuharice:
  • Marija PAČNIK (vodja kuhinje)
  • Janja VERBOTEN
  • Anica POTOČNIK (nadomešča jo Andreja KOTNIK)
  • Mateja MEŠKO (nadomešča jo Andreja POTOČNIK)
  • Čistilke:
  • Stanislava RUTNIK (nadomešča jo Štefka ČODERL)
  • Alenka SMOLNIKAR
  • Marijana PUŠNIK
  • Domen Martini
  • Karmen KOTNIK             
  • Bojana DORFLINGER (športna dvorana)

PODRUŽNICA PAMEČE-TROBLJE

Vodja: Saša Keserin

  • Hišnik-čistilec na podružnični šoli: Maks Kotnik
  • Kuharica-čistilka: Zvonka Poročnik (nadomešča: Betka KAŠNIK)
  • Čistilka: Betka Kašnik, Biljana GAVRILOVIĆ

UREJANJE ADMINISTRATIVNIH ZADEV

Klic v tajništvo tel. 02 88 39 940 med 7.30 in 8.15 ter med 12.00 in 13.30

Po elektronski pošti na naslov:  tajnistvo@druga-os.si  ali  group1.ossgii@guest.arnes.si

UREJANJE DENARNIH ZADEV

Klic v računovodstvo šole tel. 02 88 39 955 ali 02 88 39 947 med 7.00 in 9.00

Po e-pošti na naslov: valerija.koren@druga-os.si

(Skupno 4.874 obiskov, današnjih obiskov 1)