RAZRED RAZREDNIK POGOVORNA URA ZA UČENCE GOVORILNE URE
Kdaj? e-naslov
1. C
Natalija Herman dnevno 10 min. pred poukom in po njem ponedeljek, 11.55 – 12.40 natalija.herman@druga-os.si
2. C
Vesna Vinarnik dnevno 10 min. pred poukom in po njem četrtek, 9.10 – 9.55 vesna.vinarnik@druga-os.si
3. C
Branka Strmčnik dnevno 10 min. pred poukom in po njem četrtek, 11.05 – 11.50 branka.strmcnik@druga-os.si
4. C
Saša Keserin dnevno 10 min. pred poukom in po njem torek, 8.20 – 9.05 sasa.keserin@druga-os.si
5. C
Boža Božena Lesjak dnevno 10 min. pred poukom in po njem torek, 8.20 – 9.05 boza-bozena.lesjak@druga-os.si
6. C
Katja Jenko četrtek (sodi urnik), 11.55 – 12.40 ponedeljek, 10.15 – 11.00 katja.jenko@druga-os.si
Drugi učitelji
Nataša Naglič, 1. R, OPB, JV dnevno 10 min. pred poukom in po njem ponedeljek, 10.15 – 11.00 natasa.naglic@druga-os.si
Ksenija Toth, OPB     ksenija.toth@druga-os.si
Tanja Jeseničnik, OPB     tanja.jesenicnik@druga-os.si
Helena Krušič, TJA     helena.krusic@druga-os.si
Janja Vasiljevič, TJA, NIP NEM torek, 7.15 – 7.25 po dogovoru janja.vasiljevic@druga-os.si
Helena Zmagaj, ŠPO, NIP ŠPO     helena.zmagaj@druga-os.si
Veronika Gnamuš, SLJ 6 po dogovoru z učenci po dogovoru veronika.gnamus@druga-os.si
Irena Gaber, GEO      irena.gaber@druga-os.si
Petra Račnik, NAR      petra.racnik@druga-os.si
Dušan Klemenčič, NIP RAČ      dusan.klemencic@druga-os.si

 

(Skupno 1.831 obiskov, današnjih obiskov 1)