RAZRED RAZREDNI-ČARKA POGOVORNE URE ZA UČENCE GOVORILNE URE
Kdaj? e-naslov

1. a

 

Anita Dokl dnevno 10 min. pred poukom in po njem torek, 11.55 – 12.40 anita.dokl@druga-os.si
1. b Branka Karel dnevno 10 min. pred poukom in po njem ponedeljek, 11.55 – 12.40 branka.karel@druga-os.si
2. a Maja Kruhek dnevno 10 min. pred poukom in po njem sreda, 11.05 – 11.50 maja.kruhek@druga-os.si
2. b Nataša Kavšak dnevno 10 min. pred poukom in po njem ponedeljek, 11.05 – 11.50 natasa.kavsak@druga-os.si
3. a Natalija Javornik dnevno 10 min. pred poukom in po njem sreda, 8.20 – 9.05 natalija.javornik@druga-os.si
3. b Katja Uršič dnevno 10 min. pred poukom in po njem sreda, 9.10 – 9.55 katja.ursic@druga-os.si
3. d Minka Koprivnik Zih dnevno 10 min. pred poukom in po njem sreda, 10.15 – 11.00 minka.koprivnik-zih@druga-os.si
4. a Nives Kodrun
nadomešča
Ksenija Toth
dnevno 10 min. pred poukom in po njem torek, 9.10 – 9.55

nives.kodrun@druga-os.si

ksenija.toth@druga-os.si

4. b Jožica Vajt
nadomešča Janja Izak
dnevno 10 min. pred poukom in po njem ponedeljek, 9.10 – 9.55; torek, 11.10 – 11.50

jozica.vajt@druga-os.si

janja.izak@druga-os.si

5. a Tatjana Glavič dnevno 10 minut pred poukom torek, 12.45 – 13.30 tatjana.glavic@druga-os.si
5. b Emilija Počič dnevno 10 minut po pouku ponedeljek, 12.45 – 13.30 emilija.pocic@druga-os.si
5. d Nina Juraja dnevno 10 min. pred poukom in po njem (razen v sredo) četrtek, 9.10 – 9.55 nina.juraja@druga-os.si

 

UČITELJI V ODDELKIH PODALJAŠNEGA BIVANJA

UČITELJICA / UČITELJ POGOVORNE URE ZA UČENCE GOVORILNE URE
  Kdaj? e-naslov
Dominika Peršak dnevno po dogovoru ponedeljek, 11.55 – 12.40 dominika.persak@druga-os.si
Jožica Kastelec dnevno 10 min. pred poukom ali po njem ponedeljek, 8.20 – 9.05 jozica.kastelec@druga-os.si
Olga Bauer po dogovoru po dogovoru olga.bauer@druga-os.si
Irena Rihtarič ponedeljek, 11.55 – 12.40 ponedeljek, 11.00 – 11.50 irena.rihtaric@druga-os.si
Anica Hribernik po dogovoru po dogovoru anica.hribernik@druga-os.si
Veronika Gnamuš po dogovoru po dogovoru veronika.gnamus@druga-os.si
Ladislav Kuzma sreda, 11.55 – 12.40 torek, 11.55 – 12.40 lac.kuzma@druga-os.si
       

V času posebnih razmer se lahko z učitelji dogovorite za govorilno uro po e-pošti.

(Skupno 3.673 obiskov, današnjih obiskov 4)