Na podlagi določil 4. člena Uredbe o omejitvah in dolžnostih javnih uslužbencev v zvezi s sprejemanjem daril (Ur. l. RS, št. 58/03), 11. člena Zakona o javnih uslužbencih, ter Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije (Ur. l. RS, št. 45/2010 in 26/2011) posredujem obvestilo vsem zaposlenim, staršem otrok in poslovnim partnerjem v zvezi z dajanjem in prejemanjem daril.

Za učitelje in druge delavce v šolstvu je največje darilo učna uspešnost, zavzetost pri šolskem delu in dobro počutje učencev, zaupanje staršev in njihova podpora našem delu ter naše dobro opravljeno delo in veselje pri delu z otroki.

Uredba o omejitvah in dolžnostih javnih uslužbencev v zvezi s sprejemanjem daril podrobno določa omejitve sprejemanja daril, ravnanje v primeru izročitve darila in vodenje seznama daril.

Več najdete na letaku (kliknite za ogled dokumenta).