V soboto, 19. 3. 2011, bo na OŠ Leona Štuklja v Mariboru potekalo državno tekmovanje za osmo- in devošolce, ki so se najbolje izkazali na regijskem tekmovanju za Cankarjevo priznanje. Našo šolo bo zastopala Zoja Krevh iz 8.a razreda.
Regijskega tekmovanja v Dravogradu so se udeležili štirje naši učenci, in sicer Ana Karlin iz 9.b in Klemen Zorman iz 9.c pod mentorstvom ge. janje Šerbinek in Zoja Krevh iz 8.a in Klara Veršovnik iz 8.b pod mentorstvom ge. Marte Rubin. Ana, Klemen in Zoja so svoj razlagalni spis napisali tako prepričljivo, da so osvojili srebrno Cankarjevo priznanje, Zoji pa se je z drugim mestom v regiji uspelo uvrtiti na državno tekmovanje.
Vsem iskreno čestitamo, Zoji pa želimo čim več uspeha tudi na državnem tekmovanju.