VOZNI RED ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024

3. verzija (velja od  22. 9. 2023)

 

Zaradi spreminjajočih razmer na cestah so možne zamude in spremembe smeri.

3. SKLOP: GRADIŠČE, RAHTEL, SLOVENJ GRADEC , VOZILO 8+1, 4X4, PREVOZNIK: KOMADRA

3.1 PRVI PRIVOZ ZA PRED URO: PROŠT – BREZNIK – KOTNIK – GRADIŠKI KRIŽ – DRUGA OŠ

3.3 PRVI PRIVOZ ZA PRVO  ŠOLSKO URO: GRADIŠKI KRIŽ – RUTNIK – BREZNIK – KOTNIK – DRUGA OŠ

3.5 ODVOZ: DRUGA OŠ – GRADIŠKI KRIŽ – RUTNIK – BREZNIK – KOTNIK

3.6 ODVOZ: DRUGA OŠ – GRADIŠKI KRIŽ – KOTNIK – BREZNIK – PROŠT

 

POSTAJALIŠČE

Prihod v šolo

 

POSTAJALIŠČE

Vračanje domov

1. privoz

8.-9. razred*

2. privoz

1.-6. razred*

1. odvoz

1.-6. razred*

PON, SRE

2. odvoz

8.-9. razred*

TOR, ČET

2. odvoz

8.-9. razred*

Grešovnik 6.50 7.35 Druga OŠ 13.20 14.55 14.10
Prošt 6.53 7.38 Gradiški križ 13.25 15.00 14.15
odcep Breznik 6.55 7.40 odcep Anželak 13.28 15.03 14.18
odcep Anželak 6.57 7.53 odcep Breznik 13.31 15.04 14.19
Gradiški križ 7.00 7.35 Prošt 13.33 15.06 14.21
Druga OŠ 7.05 7.50 Grešovnik 13.35 15.08 14.23

*Učenci 8. in 9. razreda gredo vedno na 1. privoz, ostali glede na urnik. Učenci od 2. do 5. razreda gredo vedno na 2. odvoz, ostali glede na urnik.

Ob petkih prvi odvoz ob 13.20, drugi odvoz ob 14.10.

 

3.2 DRUGI PRIVOZ ZA PRED URO: KUN – MAJCEN – DRUGA OŠ                                               

3.4 DRUGI PRIVOZ ZA PRVO ŠOLSKO URO: KUN – MAJCEN – DRUGA OŠ                         

3.7 ODVOZ: DRUGA OŠ – MAJCEN – KUN                                                                                      

3.8 ODVOZ: DRUGA OŠ – MAJCEN – KUN

 

POSTAJALIŠČE

Prihod v šolo

 

POSTAJALIŠČE

Vračanje domov  

1. privoz

5.-9. razred*

2. privoz

1.-4. razred*

1. odvoz

1.-4. razred*

PON, SRE

2. odvoz

5.-9. razred*

TOR, ČET

5.-9. razred*

Kun 7.15 8.00 Druga OŠ 13.00 14.35 13.50
Majcen 7.20 8.05 Majcen 13.05 14.40 13.55
Druga OŠ 7.25 8.10 Kun 13.10 14.45 14.00

*Če imajo učenci od 1. do 5. razreda dejavnost 0. uro, gredo na 1. privoz, če imajo pouk 6. ali 7. uro, gredo domov z 2. odvozom.

Ob petkih prvi odvoz ob 13.00, drugi ob 13.50.

 

4. SKLOP: SV ANA, GMAJNA, PAMEČE, KOMBI 8+1, 4X4, PREVOZNIK: PLAMEN

4.1. PRVI PRIVOZ ZA PRVO ŠOLSKO URO: KAPELCA SV. ANA – POŠ PAMEČE

4.3. PRVI PRIVOZ ZA DRUGO  ŠOLSKO URO: ULBNIK – TRATNIK – POŠ PAMEČE

4.4. ODVOZ: POŠ PAMEČE – SV. ANA – TRATNIK – GMAJNA

4.5 ODVOZ: POŠ PAMEČE – SV. ANA                                                                                                              

 

POSTAJALIŠČE

Prihod v šolo

 

POSTAJALIŠČE

Vračanje domov

1. privoz

6.c.-9. razred

+ 6.b

2. privoz

1.-6.c razred

1. odvoz

1.-6.c razred

2. odvoz

6.c-9. razred

+ 6. b

Tratnik / 7.15 OŠ Pameče 13.45 14.15
Sv. Ana 6.45 / Odcep Tratnik 13.50 14.20
Ulbnik križišče 6.47 7.25 Ulbnik križišče 13.53 14.23
Odcep Tratnik 6.49 7.27 Sv. Ana 14.00 14.30
OŠ Pameče 6.52 7.32 Tratnik 14.10 /

Ob petkih prvi odvoz ob 13.00, drugi ob 13.40.

 

4.2. DRUGI PRIVOZ ZA PRVO ŠOLSKO URO: GMAJNA – TROBLJE 47A – POŠ PAMEČE

4.6. ODVOZ: POŠ PAMEČE – TROBLJE 47A – GMAJNA      

 

POSTAJALIŠČE

Prihod v šolo

 

POSTAJALIŠČE

Vračanje domov
1. privoz

1. odvoz

 

Gmajna 6.55 OŠ Pameče 14.55
Troblje 47a 7.00 Troblje 47a 15.00
OŠ Pameče 7.05 Gmajna 15.05

Ob petkih odvoz ob 13.40.

 

5. SKLOP: JEDERT – PAMEČE- DRUGA OŠ, AVTOBUS ZA 50 OSEB: PLAMEN

5.1. PRVI PRIVOZ ZA PRVO ŠOLSKO URO: JEDERT – POŠ PAMEČE – TROBLJE- DRUGA OŠ

5.2. PRVI PRIVOZ ZA DRUGO ŠOLSKO URO: JEDERT – POŠ PAMEČE – DRUGA OŠ

5.3. ODVOZ: DRUGA OŠ – TROBLJE – POŠ PAMEČE – JEDERT

5.4. ODVOZ: DRUGA OŠ – POŠ PAMEČE – JEDERT

 

 

 

POSTAJALIŠČE

Prihod v šolo

 

 

 

POSTAJALIŠČE

Vračanje domov

1. privoz

(Učenci, ki imajo pouk 0. uro in ki prestopajo s kombija k Sv. Ani, Gmajni, Lovski koči.)

2. privoz

(Učenci, ki nimajo 0. uro pouka.)

1. odvoz

(Učenci, ki imajo 5 ur pouka.)

2. odvoz

(Učenci, ki imajo 6 ali 7 ur pouka in ki prestopajo k Sv. Ani, Gmajni, Lovski koči)

Jedert 7.10 7.55 Druga OŠ 13.50 14.40
OŠ Pameče 7.15 8.00 odcep pri Škofu 13.57 14.47
odcep pri Škofu 7.18 8.03 OŠ Pameče 14:00 14.50
Druga OŠ 7.25 8.10 Jedert 14.05 14.55

Ob petkih odvoz 13.00 in 13.30.

 

6. SKLOP: JANŠEK, SLOVENJ GRADEC, 8+1, 4X4: KOMADRA

6.1 PRVI PRIVOZ ZA PRVO ŠOLSKO URO: LOVSKA KOČA – POŠ PAMEČE

6.2 ODVOZ: POŠ PAMEČE – JANŠEK

 

POSTAJALIŠČE

Prihod v šolo

 

POSTAJALIŠČE

Vračanje domov
1. privoz 1. odvoz
Krakarjeva kapelca 6.45 OŠ Pameče 14.00
Pameče 267 6.50 odcep Troblje 58 14.17
Pameče 264 7:05 odcep Troblje 51 14.20
odcep Troblje 54 7:15 odcep Troblje 54 14.25
odcep Troblje 51 7:20 Pameče 264 14.30
odcep Troblje 58 7:25 Pameče 267 14.40
POŠ Pameče 7:30 Krakarjeva kapelca 14.45

 

 

 

(Skupno 733 obiskov, današnjih obiskov 1)