Do sedaj smo učenci 3.b razreda pri pouku angleščine s pomočjo naše učiteljice Mojce Hrastelj-Brelih sestavili svojo osebno izkaznico. Našim slovenskim in slovaškim prijateljem smo v spletno učilnico TwinSpace napisali, kdo smo, koliko smo stari, katero barvo imamo radi ina kaj radi počnemo v prostem času. V računalnici smo nato ob pomoči knjižničarke, računalničarja in anglistke oblikovali svoj profil. Naša razredničarka je dodala naše fotografije. Ko smo profile uredili, smo lahko brali, kaj so napisali naši sošolci in slovaški prijatelji.
Pri projektu ne bi šlo brez pomoči anglistke Alenke Pongrac, ki na šoli vodi dodatni pouk angleškega jezika, kjer nam učenke Živa Krajnc, Anastazija Gorgieva in Patricija Kavčič pomagajo pri pisanju spletnega dnevnika (bloga) in številnih prevodih, ki jih potrebujemo.
Našim mednarodnim prijateljem smo mimogrede še pokazali, kako smo razredno jelko, ki smo jo dobili na šolo, sami okrasili s pomočjo naravnih in odpadnih materialov. Ponosni smo bili na naše samostojno delo. Za ogled fotografij kliknite tukaj.
Za 3.b razred zapisala Katja Jenko