V četrtek, 3. 4. 2014, je  ob 13.00 na Podružnični šoli Pameče-Troblje potekalo medšolsko tekmovanje » Alkohol, ne hvala!«, v katerem so sodelovali Mladi člani Rdečega križa.

Tekmovanja so se udeležili učenci petih osnovnih šol: učenci OŠ Pameče-Troblje, učenci Druge OŠ Slovenj Gradec, učenci OŠ Mislinja, učenci OŠ Podgorje ter učenci OŠ Razbor.

Učenci OŠ Pameče-Troblje so nas s kratkim kulturnim programom najprej zapeljali v svet glasbe in plesa. Po sproščujočem uvodu so tekmovalci odšli v razred, kjer so po skupinah reševali naloge. Komisija je imela težko delo, saj sta se dve šoli uvrstili na prvo mesto. Po zahtevnem dodatnem vprašanju smo dobili zmagovalce in sicer učence OŠ Mislinja. Takoj za njimi so se uvrstili učenci Druge OŠ Slovenj Gradec. Na tretjem mestu so pristali učenci OŠ Podgorje, na četrtem učenci OŠ Pameče-Troblje ter na petem mestu OŠ Razbor.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate tukaj (klikni za ogled fotogalerije).

Vsem učencem iskrene čestitke!

Mladim polagam na srce: Recite alkoholu NE!

Mentorica MČRK

Ksenija Štifter