V četrtek, 28. 5. 2015, smo se učenci 4. d razreda iz matične šole in učenci 5. c razreda Podružnice Pameče-Troblje odpravili na zaključno prireditev o čistih zobeh. Ob pomembnem dogodku sta se nam pridružili tudi gospa ravnateljica Nada Duler in iz zobne ambulante gospa Majda Mirkac . In zakaj smo si zaslužili ta izlet?
Učenci 4. d razreda so bili letos regijski zmagovalci v higieni zob, učenci 5. c razreda pa NAJ RAZRED v Sloveniji, saj so bili že četrtič najboljši v higieni zob na podružnični šoli.
Ob svečani razglasitvi NAJ RAZREDA nam je čestital župan mesta Ljubljana, gospod Zoran Jankovič in podelil učencem nagrade.
Po uradnem delu je sledila zabava z akrobatsko skupino v zabijanju žog na koš in ansamblom Čuki.
Učenci so imeli kar nekaj dela tudi z novinarji različnih TV postaj in so svoje delo suvereno opravili.
Biti najboljši v državi ni kar tako. Odločili so se, da naslednje leto osvojijo še peto zmago na šoli.
Lepo sončno vreme smo izkoristili še za krajši ogled stare Ljubljane, kjer smo se posladkali s sladoledom in uživali v pravem poletnem mestnem vrvežu.
Nekaj utrinkov iz prireditve in potepanja po Ljubljani si oglejte v galeriji slik (klikni tukaj za ogled fotogalerije).
Razredničarki
Emilija Počič in Sabina Lorber