Spoštovani starši,

čeprav naše izobraževanje še vedno poteka na daljavo, je po navodilih MO Slovenj potrebno pričeti postopke za pripravo dokumentacije za prevoz otrok za šolsko leto 2021/2022. Zato vas vljudno prosimo, da izpolnjene in podpisane vloge za otroke, ki so upravičeni do brezplačnega prevoza ali povračila stroškov prevoza, pošljete po navadni pošti s pripisom za šolski prevoz na spodnji naslov:

Druga osnovna šola Slovenj Gradec

Kopališka 29

2380 Slovenj Gradec

Lahko jih tudi skenirate in pošljete na elektronski naslov: marta.rubin@druga-os.si

Vloge pošljite najkasneje do 3. 3. 2021.

Povezava: http://druga-os.splet.arnes.si/files/2021/02/VLOGA-za-2021-2022-čistopis-Druga-OŠ.pdf

Do vlog za vključitev v organiziran prevoz lahko dostopate na naši spletni strani, na spletni strani MO Slovenj Gradec ali pa jih dobite v tajništvu šole.

Za dodatne informacije se obrnite na pomočnico ravnateljice Marto Rubin.

Če vloge ne boste oddali v predpisanem roku, vaš otrok ne bo upravičen do brezplačnega prevoza ali povračila stroškov prevoza.

V upanju, da se učenci čim prej vrnejo v šolo in varno uporabljajo tudi šolski prevoz, vas lepo pozdravljamo.

Nada Duler, ravnateljica