Pretekli teden smo na naši šoli gostili učitelje in učence iz Romunije, kar je bilo nepozabno doživetje za vse nas! Naši sedmošolci so se v četrtek po pouku družili z gosti na čajanki, kjer so se malo bolje spoznali.

Med čajanko smo se zabavali s številnimi angleškimi igrami, se posladkali s piškoti in uživali v družbi. Posebno navdušenje pa je sledilo na koncu, ko so se pomerili v kvizu o Sloveniji in Romuniji. Naši učenci so izvedeli marsikaj novega o Romuniji, romunski učenci pa o Sloveniji.

Dogodek je bil odlična priložnost za spoznavanje novih prijateljev, izmenjavo izkušenj in širjenje obzorij. Verjamemo, da so mednarodni stiki pomembni za razvoj naših učencev in obogatitev učnega okolja.

Hvala našim sedmošolcem, ki so aktivno sodelovali in prispevali k uspehu te čudovite izkušnje! 💙🌏☕️

Alenka Pongrac in Urša Plaznik