• Čestitke fantom za drugo mesto na četrtfinalnem državnem prvenstvu v rokometu v Veliki Nedelji ter dekletom za drugo mesto v Ormožu.
  • Dekleta in fantje so na občinskem tekmovanju v odbojki v Mislinji končali s tekmovanji. Dekleta so dosegla 3. mesto, fantje 2. mesto.
  • Fantje, ki so zastopali našo šolo v košarki, so na področnem tekmovanju dosegli 2. mesto.
  • Kajetan Vaupot je na državnem prvenstvu v šahu dosegel 8. mesto.
  • Posebne pohvale Ruju Davidu Mlakarju, Matiji Smolčniku, Evi Juliji Smolčnik in Živi Stropnik za uvrstitev na državno finale v badmintonu, tako posamično kot ekipno. Veliko truda, predanosti in talenta je potrebno za dosego takšnih uspehov. Držimo pesti, da se bodo tudi na državnem nivoju odlično odrezali!

Zapisano kaže na vložen trud, predanost in talent učenk in učencev naše šole v športu. Takšni rezultati so ponos šole in vseh, ki smo del tega športnega programa. Upamo, da bodo nadaljevali s športnim duhom in dosegli še več uspehov v prihodnosti.

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)